Publications Office of the EU
Lenkija-Sieradz: Įvairūs maisto produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Sieradz: Įvairūs maisto produktai

  • Paskelbta
    05/11/2016
  • Galutinis terminas
    14/12/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/12/2016
  • Skirta
    30/12/2016
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gmina miasto Sieradz
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL714 Sieradzki
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL714 Sieradzki
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
15800000 Įvairūs maisto produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
159,286.81 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
8
Pasiūlymo referencinis numeris
WOR-Z.271.44.2016
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla Przedszkola Nr 4 Słoneczne przedszkole w Sieradzu w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Gmina Miasto Sieradz
Nacionalinis registracijos numeris: 827-22-37-737
Pašto adresas: pl. Wojewódzki 1
Vietovė: Sieradz
NUTS kodas: PL116
Pašto kodas: 98-200
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Jowita Olczyk
Pagrindinis adresas: www.sieradz.eu
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/12/2016 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.