Publications Office of the EU
Slovėnija-Ljubljana: Kartografavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovėnija-Ljubljana: Kartografavimo paslaugos

  • Paskelbta
    26/12/2015
  • Galutinis terminas
    09/02/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/02/2016
  • Skirta
    03/04/2016
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Geodetska uprava Republike Slovenije
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Pirkėjo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71354000 Kartografavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
121,625.17 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
43000-6/2015
Aprašymas

Ciklično aerofografiranje Slovenije 2016 (CAS).

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not specified
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/02/2016 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
121,625.17 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Geodetski Zavod Celje, d.o.o.
Pašto adresas: Ulica XIV. divizije 10
Vietovė: Celje
Pašto kodas: 3000
Šalis: SVN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.