Publications Office of the EU
Prancūzija-Avinjonas: Maisto tiekimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Avinjonas: Maisto tiekimo paslaugos

  • Paskelbta
    25/04/2018
  • Galutinis terminas
    25/05/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    01/06/2018
  • Skirta
    06/08/2018
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
CCAS Avignon
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55320000 Maisto tiekimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,340,561.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
326,404.20 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2018FCS01
Aprašymas

Fourniture de repas préparés en liaison froide et de goûters pour les structures petite enfance du Centre communal d'action sociale de la Ville d'Avignon. le nombre de repas par an varie entre 88000 à 97000. le nombre de goûters varie entre 80000 et 92000. Le nombre de PAI varie entre 2500 repas et 4500 goûters.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: CCAS Avignon
Pašto adresas: 4 avenue de Saint-Jean
Vietovė: Avignon Cedex 1
NUTS kodas: FRL06
Pašto kodas: 84010
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://www.ccas-avignon.fr
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_mv4MDERbP6
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/06/2018 08:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,340,561.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
326,404.20 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SAS Terres de cuisine
Pašto adresas: ZA La Horsière
Vietovė: Rognonas
Pašto kodas: 13870
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.