Publications Office of the EU
Italija-Olbia: Atliekų presavimo transporto priemonės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Italija-Olbia: Atliekų presavimo transporto priemonės

  • Paskelbta
    27/12/2023
  • Galutinis terminas
    06/02/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/02/2024
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITG2D Sassari
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITG2 Sardegna
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144512 Atliekų presavimo transporto priemonės
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
416,340.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
502-2022
Aprašymas

Sutarties dalykas – naudoto Bomag RB1172 RB-4 ar lygiaverčio tipo atliekų kompozitoriaus, skirto naudoti Cipnes Gallura aplinkos higienos sektoriuje, tiekimas, reguliariai teikiant 36 mėnesius trunkančias priežiūros paslaugas, kaip išsamiai aprašyta prie konkurso dokumentų pridėtose specialiosiose specifikacijose.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Pašto adresas: via Zambia, 7
Vietovė: Olbia
NUTS kodas: ITG2
Pašto kodas: 07026
Šalis: ITA
Asmuo ryšiams: Ing. Giovanni Maurelli
Pagrindinis adresas: http://www.cipnes.it
Elektroniniu būdu naudojant:
https://cipnes.acquistitelematici.it/list/tender/procedure-gara
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/02/2024 16:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
416,340.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.