Publications Office of the EU
Čekija-Valašské Meziříčí: Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Valašské Meziříčí: Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    11/05/2022
  • Galutinis terminas
    09/06/2022
  • Skirta
    20/10/2022
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Město Valašské Meziříčí
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
64,000,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
45,247,024.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je celoroční údržba veřejné zeleně v katastru města Valašské Meziříčí. Jedná se zejména o:
- údržbu travnatých ploch
- tvarování a ořez keřů
- kácení stromů
- údržbu kruhových objezdů, květinových záhonů a mobilních nádob
- ostatní práce, atd.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://valasskemezirici.ezak.cz/vz00000095
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
64,000,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
45,247,024.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Městské lesy a zeleň, s.r.o.
Pašto adresas: V Sadě 726
Vietovė: Valašské Meziříčí
Pašto kodas: 75701
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.