Publications Office of the EU
Servizi di promozione e socio educativi per l'ATS del Torre - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Servizi di promozione e socio educativi per l'ATS del Torre

  • Paskelbta
    11/06/2024
  • Galutinis terminas
    15/07/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/07/2024
  • Skirta
    08/11/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Regione autonoma Friuli Venezia Giulia
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITH44 Trieste
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85311300 Vaikų ir jaunimo rūpybos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
9,945,046.80 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,962,171.50 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Gara europea a procedura aperta per la stipula di un Contratto avente ad oggetto l’affidamento del servizio di promozione, prevenzione, animazione e conciliazione vita/lavoro, integrazione, supporto psico sociale e socio educativo della comunità, delle famiglie, dei bambini e dei ragazzi nell’età evolutiva a favore del Comune di Tarcento – Ente gestore dell’ATS del Torre (Comuni di Attimis, Cassacco, Faedis, Lusevera, Magnano in Riviera, Nimis, Povoletto, Reana del Rojale, Taipana, Tarcento, Tricesimo) – [Codice dell’iniziativa 24PGR170]

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eappalti.regione.fvg.it
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://eappalti.regione.fvg.it
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/07/2024 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Price is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 85
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Price is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 15
Apskaičiuotoji vertė
9,945,046.80 EUR
Galutinė sutarties vertė
4,962,171.50 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Codess Friuli Venezia Giulia Cooperativa Sociale Onlus
Pašto adresas:
Vietovė: Udine
Pašto kodas:
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.