Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Teisinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Varšuva: Teisinės paslaugos

  • Skirta
    28/04/2015
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL Polska
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79100000 Teisinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
854,942.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
869,340.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
DPR.DPR-2.2413.5.2015.BP.0
Aprašymas

Usługi prawnicze w zakresie zastępstwa procesowego przed sądami, trybunałami lub innymi organami orzekającymi lub doradztwa prawnego w tym zakresie dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
854,942.00
Galutinė sutarties vertė
869,340.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Mac
Pašto adresas: ul. Reformacka 6 lok. 1
Vietovė: Rzeszów
Pašto kodas: 35-026
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.