Publications Office of the EU
Prancūzija-La Colle-sur-Loup: Įvairūs maisto produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-La Colle-sur-Loup: Įvairūs maisto produktai

  • Paskelbta
    01/07/2022
  • Galutinis terminas
    29/07/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    29/07/2022
  • Skirta
    06/09/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
commune de la colle sur loup
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
15800000 Įvairūs maisto produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,240,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,082,033.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
15
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

accord-Cadre à bons de commandes de fournitures et livraison de denrées alimentaires, conventionnelles et issues de l'agriculture biologique, pour la cuisine centrale de la commune de La Colle sur Loup

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: commune de la colle sur loup
Nacionalinis registracijos numeris: 21060044100013
Pašto adresas: hôtel de Ville - passage du Canadel
Vietovė: La Colle-sur-Loup
NUTS kodas: FRL03
Pašto kodas: 06480
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://www.lacollesurloup.fr/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-securises.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
29/07/2022 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.