Publications Office of the EU
Prancūzija-Tulonas: Informacinės sistemos ir serveriai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Prancūzija-Tulonas: Informacinės sistemos ir serveriai

  • Paskelbta
    27/02/2016
  • Galutinis terminas
    20/04/2016
  • Skirta
    13/06/2016
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Conseil général du Var
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL05 Var
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL05 Var
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48800000 Informacinės sistemos ir serveriai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
192,228.91 EUR
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
15s0103
Aprašymas

Šios konsultacijos pradedamos pagal Nacionalinio skaitmeninės visuomenės fondo pasiūlytą projektą „Var Mobile Sans Contact“, atrinkto pagal Skaitmeninio miesto kvietimą teikti projektus, susijusius su bekontakčių judriojo ryšio paslaugų kūrimu ir diegimu.
F-

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.