Publications Office of the EU
Obnova študentských domovov TU Jedlíkova č. 5 - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Obnova študentských domovov TU Jedlíkova č. 5

  • Pubblicato
    11/07/2024
  • Termine
    22/07/2024
  • Apertura delle offerte
    22/07/2024
  • Aggiudicato
    08/05/2025
  • Oggi
    05/09/2026
Stato
Aggiudicati
Tipo di contratto
Works
Rinnovo
No
Committente
Technická univerzita v Košiciach
Luogo di esecuzione
NUTS code: Più luoghi di esecuzione
Sede del committente
NUTS code: SK042 Košický kraj
Settore di attività (codice CPV principale)
45000000 Lavori di costruzione
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
7,830,868.09 EUR
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
6,389,263.00 EUR
Per maggiori informazioni, consultare ciascun lotto
Numero di lotti
4
Numero di riferimento dell'appalto
312
Descrizione

Predmetom realizácie je významná rekonštrukcia štyroch pavilónov (A, B, C a D) a realizácia kamerového systému a hlasovej signalizácie požiaru v rámci komplexu ŠD Jedlíkova 5, pavilóny A - D. Primárnym účelom tejto rekonštrukcie objektov je odstránenie havarijného stavu niektorých konštrukcií, zníženie energetickej náročnosti prevádzky, zabezpečenie súladu stavu objektov s technickými normami a modernizácia technického i interiérového vybavenia za celkového zvýšenia komfortu ubytovania. Rekonštrukciou nebude zmenený účel objektov. Súčasťou predmetu zákazky je dodanie a montáž zariadenia, elektrospotrebičov a IKT vybavenia. Súčasný stav predmetných objektov si vyžaduje zníženie celkovej energetickej náročnosti prevádzky a revitalizáciu budovy, spolu s odstránením systémových porúch nezapríčinených vlastníkom zariadenia. Nemenej významnou súčasťou prínosov spojených s realizáciou stavebného zámeru je taktiež zatraktívnenie životného prostredia a prehlbovanie estetického vnímania okolia ubytovaných študentov, nepriamo vplývajúceho aj na kvalitu ostatných služieb a vzdelania poskytovaného Technickou univerzitou. Pozitívny dopad plánovaných prác sa prejaví aj v efektívnejšom využívaní predmetných priestorov a zabezpečení ekonomickejšieho využívania energií a médií. Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v opise pre jednotlivé časti.

Modalità di presentazione
Per via elettronica:
http://tuke.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/312
Le offerte possono essere presentate
Presentazione elettronica: richiesto
http://tuke.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/312
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
Non disponibile
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
22/07/2024 10:00
Luogo di esecuzione
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.