Publications Office of the EU
Slovacchia-Bratislava: Studi di ingegneria - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Questa pagina contiene contenuti generati automaticamente per migliorare la reperibilità e l'accessibilità

- indica i codici CPV desunti dal testo della procedura

Slovacchia-Bratislava: Studi di ingegneria

  • Aggiudicato
    16/08/2013
  • Oggi
    01/09/2026
Stato
Aggiudicati
Tipo di contratto
Services
Rinnovo
No
Committente
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
Luogo di esecuzione
NUTS code: SK04 Východné Slovensko
Sede del committente
NUTS code: SK04 Východné Slovensko
Settore di attività (codice CPV principale)
71335000 Studi di ingegneria
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
Non disponibile
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
2,895,000.00 EUR
Numero di riferimento dell'appalto
23858/2017/O220-o224
Descrizione

Predmetom zákazky je poskytnutie služby: vypracovať a dodať štúdiu realizovateľnosti a projektovú dokumentáciu pre ŽSR, Elektrifikácia trate Bánovce nad Ondavou - Humenné projektová dokumentácia (od Bánovce nad Ondavou (žkm 30,951) do Humenné (žkm 64,498) v dĺžke 33,547 km) v členení: zámer pre posúdenie vplyvu stavby na životné prostredie so zabezpečením záverečného stanoviska MŽP SR, dokumentácia stavebného zámeru vrátane zabezpečenia protokolu o vykonaní štátnej expertízy MDVRR SR, dokumentácia pre územné rozhodnutie s právoplatným územným rozhodnutím a schvaľovacím rozhodnutím, dokumentácia pre stavebné povolenia so schvaľovacím rozhodnutím a s právoplatnými stavebnými povoleniami, dokumentácia pre realizáciu stavby, ktorá bude obsahovať všetky náležitosti dokumentácie pre výber zhotoviteľa stavby, súvisiace inžinierske činnosti a autorský dohľad občasný.Projekt predstavuje elektrifikáciu úseku trate Bánovce nad Ondavou Strážske - Humenné, vrátane predelektrifikačných úprav trate a prispôsobeniu požiadavkám technickej špecifikácii interoperability (ďalej len TSI). Po elektrifikácii trate bude nákladná aj osobná doprava vedená v plnom rozsahu v elektrickej trakcii Košice (Michaľany) Humenné. Elektrifikáciu úseku začať v nadväznosti na elektrifikovaný úsek Michaľany Bánovce nad Ondavou (v ŽST Bánovce nad Ondavou). Projekt obsahuje prípravnú dokumentáciu: Štúdia realizovateľnosti pre: ŽSR, Elektrifikácia trate Bánovce nad Ondavou - Humenné. Štúdia realizovateľnosti, bude podkladom pre spracovanie projektovej dokumentácie (ďalej len PD) stavieb a pre ich následnú realizáciu v súlade s operačným programom Doprava. Dokumentácia pre posúdenie vplyvov na životné prostredie (ďalej len EIA). Vypracovať a dodať zámer pre posúdenie vplyvu na životné prostredie so zabezpečením záverečného stanoviska MŽP SR v zmysle § 3 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a s tým súvisiacej inžinierskej činnosti (ďalej len IČ). Správu o hodnotení činností vypracovať až na základe výsledkov zisťovacieho konania príslušného ObÚŽP a musí obsahovať rozpracovanie všetkých bodov uvedených v prílohe č.11 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov primerane k charakteru navrhovanej činnosti.Závery vyplývajúce z procesu EIA je potrebné zohľadniť v ďalších stupňoch projektovej dokumentácie (ďalej len PD). Zabezpečením záverečného stanoviska MŽP SR je možné zahájiť práce na ďalšom stupni PD, t.j. dokumentácie pre stavebný zámer (ďalej len DSZ) a dokumentácie pre územné rozhodnutie (ďalej len DÚR). Návrh riešenia uskutočniť v zmysle Záväzného pokynu pre investorskú prípravu stavby č. 13358/2012/O420 zo dňa 12.10.2012 ŽSR, Elektrifikácia trate Bánovce nad Ondavou - Humenné.DSZ.Vypracovať a dodať DSZ podľa zákona č. 254/1998 Z. z. o verejných prácach v znení neskorších predpisov vrátane zabezpečenia protokolu o vykonaní štátnej expertízy s vyjadreným súhlasom MDVRR SR, podľa vyhlášky č. 83/2008 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon o verejných prácach. K tomu IČ v prislúchajúcom rozsahu. Stavebný zámer musí byť spracovaný v zmysle záverečného stanoviska MŽP SR v zmysle § 3 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Stavebný zámer musí byť spracovaný v súlade s územnoplánovacou dokumentáciou veľkého územného celku, ako aj s požiadavkami obstarávateľa, ktorý si vyhradzuje právo odsúhlasiť zámer z hľadiska rozhodujúcich prvkov stavebno-technického návrhu stavby pred predložením na štátnu expertízu.
... pokračovanie v bode VI.3) tohto oznámenia.

Modalità di presentazione
Non disponibile
Le offerte possono essere presentate
Not applicable
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
Non disponibile
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
Non disponibile
Luogo di esecuzione
Metodo di aggiudicazione
Lowest price
Valore stimato
Non disponibile
Valore finale dell'appalto
2,895,000.00 EUR
Aggiudicazione dell'appalto
Denominazione ufficiale: Reming Consult a.s.
Indirizzo postale: Trnavská cesta 27
Località: Bratislava
Codice postale: 831 04
Paese: SVK

Denominazione ufficiale: Dopravoprojekt a.s.
Indirizzo postale: Kominárska 2, 4
Località: Bratislava
Codice postale: 832 03
Paese: SVK
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.