-
Pubblicato27/06/2018
-
Termine30/08/2018
-
Apertura delle offerte31/08/2018
-
Aggiudicato18/01/2019
-
Oggi02/09/2026
Utilità
Bulgaria-Sofia: Contatori di elettricità
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Denominazione ufficiale: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Numero di registrazione nazionale: 130277958
Indirizzo postale: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Località: София
Codice NUTS: BG411
Codice postale: 1784
Paese: BGR
Referente: Светлана Илиева
Indirizzo principale: www.cez-rp.bg
Indirizzo postale: ул. Г. Бенковски № 50-9
Località: Хасково
Codice postale: 6300
Paese: BGR
I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.