Publications Office of the EU
HU-Budapest: Servizi di verifica contabile - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

HU-Budapest: Servizi di verifica contabile

  • Aggiudicato
    26/03/2012
  • Oggi
    01/09/2026
Stato
Aggiudicati
Tipo di contratto
Services
Rinnovo
No
Committente
Non disponibile
Luogo di esecuzione
NUTS code: HU110 Budapest
Sede del committente
NUTS code: Non disponibile
Settore di attività (codice CPV principale)
79212000 Servizi di verifica contabile
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
100,000.00
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
63,100.00 EUR
Numero di riferimento dell'appalto
FPH036/39/2012.
Descrizione

Keretmegállapodás- Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és Kapcsolódó Létesítményei Projekt megvalósításával kapcsolatos könyvvizsgálói feladatok ellátása.
A Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és Kapcsolódó Létesítményei Projekt (BKSzT) Kohéziós Alapból támogatott, 428 710 000 EUR költségvetésű projekt megvalósításához kapcsolódó könyvvizsgálói feladatok elvégzése az alábbi részletezés szerint:
a.) A BKSZT Kohéziós Alap által támogatott kerete terhére kifizetni kívánt 2012. december 10. napjáig beérkező vállalkozói és a 2012. november 15. napjáig beérkező alvállalkozó számlák alaki és formai ellenőrzése, szabályosságot igazoló nyilatkozat kiállítása számlánként.
A tevékenységet a Projekt keretében Kohéziós Alapból támogatott valamennyi jelenlegi és jövőbeni vállalkozói és szolgáltatási/megbízási szerződésekhez kapcsolódó számlák (számladokumentáció) tekintetében kell elvégezni.
Becsült mennyiség: 300 db +75 %.
b.) A Fővárosi Önkormányzat 2011., 2012. és 2013. évi mérlegbeszámolójának értékelése a Projekt támogatott költségeinek vonatkozásában (elszámolt költségek valódisága, bizonylatokkal történő alátámasztása, számviteli rendnek megfelelő értékelése a beszámolóban)
Mennyiség: 3 db.
c.) A zárójelentés pénzügyi fejezetének auditja
Mennyiség: 1 db.
d.) A 2011. és 2012. évben futó projektek keretében megvalósított beruházások közvetlen költségeinek aktiválásának felülvizsgálata
Mennyiség: 2 db.
e.) A 2010. évben befejeződött projektek aktiválásának felülvizsgálata
Mennyiség: 1 db.
f.) A projektek keretében megvalósított beruházások közvetett költségeinek pótaktiválásának felülvizsgálata
Mennyiség: 1 db.
g.) Konzultáció igény szerint a projektet érintő számviteli és adózási kérdésekben.
Becsült mennyiség: 30 alkalom +50 %.

Modalità di presentazione
Non disponibile
Le offerte possono essere presentate
Not applicable
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
L'appalto comporta la conclusione di un accordo quadro
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
Non disponibile
Luogo di esecuzione
Metodo di aggiudicazione
The most economic tender
Valore stimato
100,000.00
Valore finale dell'appalto
63,100.00 EUR
Aggiudicazione dell'appalto
Denominazione ufficiale: BPO-AUDIT Könyvvizsgáló és Vezetési Tanácsadó Kft.
Indirizzo postale: Zichy Géza u. 5.
Località: Budapest
Codice postale: 1146
Paese: HUN
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.