Publications Office of the EU
Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Questa pagina contiene contenuti generati automaticamente per migliorare la reperibilità e l'accessibilità

- indica i codici CPV desunti dal testo della procedura

Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK

  • Pubblicato
    21/05/2024
  • Termine
    17/06/2024
  • Apertura delle offerte
    17/06/2024
  • Aggiudicato
    22/07/2024
  • Oggi
    06/09/2026
Stato
Aggiudicati
Tipo di contratto
Supplies
Rinnovo
No
Committente
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Luogo di esecuzione
NUTS code: Più luoghi di esecuzione
Sede del committente
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Settore di attività (codice CPV principale)
34144400 Veicoli per la manutenzione stradale
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
1,813,067.00 EUR
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
Non disponibile
Numero di riferimento dell'appalto
ID 505806
Descrizione

Predmetom zákazky je dodanie tovaru na predmet zákazky: „Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK“. Závod Orava: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, zametacia nadstavba Závod Orava: Podvozok 6x6, univerzálna výmenná nadstavba prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, snehový pluh Závod Orava: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, sklápacia nadstavba Závod Turiec: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, zametacia nadstavba Závod Turiec: Podvozok 6x6, Univerzálna výmenná nadstavba prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, snehový pluh Spolu za 5 ks. Predmetom zákazky je aj zaškolenie obsluhy k predmetu zmluvy, ktorá tvorí prílohu k týmto súťažným podkladom, Predávajúcim na mieste dodania, vrátane dodania písomnej dokumentácie patriacej k predmetu tejto zmluvy, (odovzdávací a preberací protokol, záznam zaškolenia obsluhy, servisná knižka, návod na obsluhu a údržbu, katalóg náhradných dielov, záručný list, osvedčenia o evidencii časť II. pre podvozky, technické osvedčenia pre sýpacie nadstavby, technické osvedčenia pre snehové pluhy, technické osvedčenia pre univerzálne výmenné nadstavby prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, technické osvedčenia pre zametacie nadstavby, technické osvedčenie pre sklápaciu nadstavbu a ostatnú dokumentáciu vyplývajúcu, potrebnú v čase odovzdania predmetu tejto zmluvy na zápis do osvedčenia o evidencii - časť II, a to podľa platnej legislatívy, najmä zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zákona č.8/2009 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v deň dodania alebo v termíne určenom Kupujúcim. Písomná dokumentácia bude vyhotovená v slovenskom jazyku.

Modalità di presentazione
Per via elettronica:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/505806
Le offerte possono essere presentate
Presentazione elettronica: richiesto
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/505806
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
Non disponibile
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
17/06/2024 09:10
Luogo di esecuzione
Codice CPV

34144400 - Veicoli per la manutenzione stradale

43300000 - Macchinari e attrezzature per costruzione

43000000 - Macchine per l'industria mineraria, lo scavo di cave, attrezzature da costruzione

34143000 - Veicoli per la manutenzione invernale

43313000 - Spazzaneve e sgombraneve a turbina

43310000 - Macchinari per ingegneria civile

Metodo di aggiudicazione
Najnižšia celková cena za predmet zákazky v EUR s DPH
Valore stimato
1,813,067.00 EUR
Valore finale dell'appalto
Non disponibile
Aggiudicazione dell'appalto
Denominazione ufficiale: KOBIT - SK, s.r.o.
Indirizzo postale:
Località: Dolný Kubín
Codice postale: 02601
Paese:
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.