Publications Office of the EU
Доставка на хемодиализни разтвори за Отделение по диализно лечение при УМБАЛ „Света Анна” – София АД - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Доставка на хемодиализни разтвори за Отделение по диализно лечение при УМБАЛ „Света Анна” – София АД

  • Pubblicato
    30/09/2024
  • Termine
    04/11/2024
  • Apertura delle offerte
    05/11/2024
  • Aggiudicato
    10/12/2024
  • Oggi
    04/09/2026
Stato
Aggiudicati
Tipo di contratto
Supplies
Rinnovo
No
Committente
МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТА АННА" СОФИЯ АД
Luogo di esecuzione
NUTS code: Più luoghi di esecuzione
Sede del committente
NUTS code: BG411 София (столица)
Settore di attività (codice CPV principale)
33692800 Soluzioni per dialisi
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
643,400.00 BGN
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
Non disponibile
Numero di riferimento dell'appalto
428615
Descrizione

Предмет на процедурата е доставката на хемодиализни разтвори за Отделение по диализно лечение при УМБАЛ "Света Анна" – София АД по предварителна заявка, съгласно спецификация, приложена в документацията за участие в процедурата. Срокът за изпълнение на поръчката е 24 (двадесет и четири) месеца от подписване на договор, при периодично извършващи се доставки в зависимост от потребностите на Възложителя. Срокът на доставка е по предложение на участника в часове, не по-дълъг от 24 часа от получаване на писмена заявка от Възложителя. Оферираните продукти трябва да бъдат съвместими с апаратурата, с която работи отделението - апарати Фрезениус /BI BAG - 5008/. Оферираните основен и киселия разтвор трябва да бъдат от един и същ производител. Процедурата обхваща 8 (осем) номенклатурни единици. Участниците подават само една оферта за комплексно изпълнение на поръчката, като не се допуска представяне на варианти. Офертата следва да покрива всички номенклатурни единици, посочени в спецификацията. Участник, непокрил осемте номенклатурни единици от спецификацията на възложителя се отстранява от участие в процедурата. Предлаганите хемодиализни разтвори следва да отговарят на минималните изисквания, заложени в спецификацията, изготвена от Възложителя. Към техническото си предложение всеки участник следва да приложи следния документ, който е неразделна негова част. Заверено от участника копие на оторизационно писмо, валидно към датата на подаване на офертата, от фирмата производител или неин представител или упълномощено лице, издадено на името на участника, предоставящо право участникът да търгува с негови продукти. Когато оторизационното писмо е издадено от представител или упълномощено лице на производителя, следва да се представи и документ от производителя, удостоверяващ представителната власт на тези лица/дружества.

Modalità di presentazione
Per via elettronica:
https://app.eop.bg/today/428615
Le offerte possono essere presentate
Presentazione elettronica: richiesto
https://app.eop.bg/today/428615
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
Non disponibile
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
05/11/2024 13:00
Metodo di aggiudicazione
най-ниска предложена цена
Valore stimato
643,400.00 BGN
Valore finale dell'appalto
Non disponibile
Aggiudicazione dell'appalto
Denominazione ufficiale: СОЛОМЕД ЕООД
Indirizzo postale:
Località: София
Codice postale: 1618
Paese:
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.