Publications Office of the EU
Polonia-Danzica: Servizi di ideazione tecnica - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Danzica: Servizi di ideazione tecnica

  • Pubblicato
    07/05/2015
  • Termine
    23/06/2015
  • Aggiudicato
    03/08/2015
  • Oggi
    05/09/2026
Stato
Aggiudicati
Tipo di contratto
Services
Rinnovo
No
Committente
Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych Województwa Pomorskiego w Gdańsku
Luogo di esecuzione
NUTS code: PL63 Pomorskie
Sede del committente
NUTS code: Non disponibile
Settore di attività (codice CPV principale)
71320000 Servizi di ideazione tecnica
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
Non disponibile
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
70,000.00 PLN
Numero di riferimento dell'appalto
MW.I1-3201/11/2015
Descrizione

1. Usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.:
Budowa budowli odcinającej na Kanale Wysokim, gm. Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, pow. gdański, woj. pomorskie.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
opracowane dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.:
Budowa budowli odcinającej na Kanale Wysokim, gm. Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, pow. gdański, woj. pomorskie.
3. Szczegółowy zakres usług został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym integralną część specyfikacji istotnych warunków zamówienia, opracowanej dla przedmiotowego zamówienia.
4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia uzupełniającego.
5. Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić za zgodą Stron wyrażoną na piśmie pod rygo-rem nieważności w następujących okolicznościach:
a) jeżeli z okoliczności dotyczących procesu przygotowania dokumentacji wynika, że nie jest możliwe uzyskanie w odpowiednim terminie wszystkich niezbędnych uzgodnień, oświadczeń i opinii, a nieuzyskanie to jest niezawinione przez Wykonawcę dokumentacji, w szczególności nie zostanie stwierdzona przez Zamawiającego zwłoka w wykonaniu zamówienia na każdym jego etapie;
b) zmiana postanowień umowy może nastąpić w celu zapobieżenia powstaniu nieodwracalnych w skutkach strat dla Zamawiającego;
c) zmiany obowiązującej stawki VAT;
d) z powodu działania siły wyższej tj. zdarzenia zewnętrznego, niemożliwego do przewidzenia.
6. Zmiana postanowień zawartej umowy wynikająca z zaistnienia okoliczności z pkt 5a, 5b i 5d, możliwa jest tylko taka, która jest korzystna dla zamawiającego lub której nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy pomimo zachowania należytej staranności. W przypadku zaistnienia warunków zmiany określonych w pkt 5c. zamawiający dopuszcza możliwość zwiększenia wynagrodzenia o kwotę równą różnicy w kwocie podatku.
7. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany postanowień zawartej umowy w zakresie wszelkich zmian umowy o ile konieczność ich wprowadzenia będzie wynikała ze zmian w obowiązujących przepisach prawa.

Modalità di presentazione
Non disponibile
Le offerte possono essere presentate
Submission for all lots
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
Il bando o avviso comporta un appalto pubblico
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
Controllare i documenti collegati per i dettagli
Luogo di esecuzione
Metodo di aggiudicazione
The most economic tender
Valore stimato
Non disponibile
Valore finale dell'appalto
70,000.00 PLN
Aggiudicazione dell'appalto
Denominazione ufficiale: Biuro Projektowo-Consultingowego HydroEco s.c. Andrzej Pieniążek, Edyta Felińczak i Marcin Felińczak
Indirizzo postale: ul. Zabłockiego 2A/32
Località: Gdańsk
Codice postale: 80-287
Paese: POL
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.