Publications Office of the EU
Polonia-Kielce: Supervisione di lavori di costruzione - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Questa pagina contiene contenuti generati automaticamente per migliorare la reperibilità e l'accessibilità

- indica i codici CPV desunti dal testo della procedura

Polonia-Kielce: Supervisione di lavori di costruzione

  • Pubblicato
    16/12/2014
  • Termine
    23/01/2015
  • Apertura delle offerte
    23/01/2015
  • Aggiudicato
    03/03/2015
  • Oggi
    04/09/2026
Stato
Aggiudicati
Tipo di contratto
Services
Rinnovo
No
Committente
Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich
Luogo di esecuzione
NUTS code: Non disponibile
Sede del committente
NUTS code: Non disponibile
Settore di attività (codice CPV principale)
71247000 Supervisione di lavori di costruzione
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
306,252.34 PLN
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
410,820.00 PLN
Numero di riferimento dell'appalto
Postępowanie nr 73
Descrizione

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z nadzorem nad realizacją umów zawartych w wyniku oddzielnych postępowań na roboty budowlane oraz opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego dla budowy pn.: Zarządzanie i nadzór nad realizacją inwestycji – Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej – województwo świętokrzyskie realizowane w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 – 2013 obejmującym odcinki:
— Budowa trasy rowerowej w Sandomierzu w ciągu drogi krajowej nr 77 I 79 będących częścią projektu pn. Trasy rowerowe – woj. Świętokrzyskie realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej,
— Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz realizacja budowy Ponadregionalnej trasy rowerowej w Polsce wschodniej na terenie Województwa Świętokrzyskiego wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 758 dla odcinków tj. : Iwaniska – Ujazd; Ujazd – Konary; m. Pokrzywianka; Klimontów – Jachimowice; w ramach Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej - województwo świętokrzyskie,
— Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz realizacja budowy Ponadregionalnej trasy rowerowej w Polsce wschodniej na terenie Województwa Świętokrzyskiego wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 756 w m. Raków, w ramach Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej - województwo świętokrzyskie,
— Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz realizacja budowy odcinka trasy rowerowej będącego częścią projektu pn. Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej – województwo świętokrzyskie realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej od granicy miasta Kielce – pętla autobusowa przy ulicy Sukowskiej, do DW 786 w Górkach Szczukowskich,
— Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz realizacja Ponadregionalnej trasy rowerowej w Polsce wschodniej na terenie Województwa Świętokrzyskiego wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 728 na odcinku od km ok. 97+335 do km ok. 104+124 o długości ok. 6,789 km, przejście przez m. Plenna, wraz z budową kładki pieszo-rowerowej nad istniejącym ciekiem w km 103+248 w ramach Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej - woj. świętokrzyskie,
— Budowa Miejsc Obsługi Rowerzystów będących częścią projektu pn. Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej – województwo świętokrzyskie realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 – 2013,
— Budowa kładki w m. Szczukowice wraz z dojazdami,
— Odc. na zgłoszenie: remont drogi wewnętrznej gmina Koprzywnica, remont drogi wewnętrznej gmina Samborzec, remont drogi gminnej nr 331028 gmina Klimontów, remont skarpy i dna rowu na ul. Słodowej droga gminna Iwaniska,
— odc. na zgłoszenie: remont drogi powiatowej 0349T gmina Raków, remont drogi powiatowej 0356T, gmina Daleszyce,
— odc. na zgłoszenie: przebudowa drogi powiatowej 0355T m. Borków, remont drogi wewnętrznej gmina Daleszyce,
— Wykonanie stałej organizacji ruchu na odc. m. Sandomierz – gr. m. Kielce wraz z opracowaniem projektu stałej organizacji ruchu na odcinkach: od km ok. 31+500 do km 32+000, od km ok. 32+600 do km ok. 32+ 800 (km wg Studium Wyk.) - DW Nr 758 w m. Klimontów oraz na odcinku Rynek (pl. Wolności) - skrzyżowania ul. Młyńskiej z ul. Kościelną w m. Raków (długość ok. 350m),
— Wykonanie stałej organizacji ruchu na odc. gr. m. Kielce – m. Końskie wraz z opracowaniem projektu stałej organizacji ruchu na odc. Gatniki – m. Końskie na długości ok. 10,00 km
Usługa obejmuje:
— Zarządzanie i koordynację realizacji budowy,
— weryfikację dokumentacji projektowej,
— wypełnianie obowiązków sprawozdawczych wynikających z procedur UE i współpracę w tym zakresie ze służbami ŚZDW i instytucji zarządzającej tj. PARP
— świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad Kontraktem Wykonawca usługi musi zapewnić sprawowanie nadzoru w ramach Zamówienia zgodnie z prawem polskim w szczególności z ustawą Prawo Budowlane i UZP.
Zamawiający wymaga aby Kontrakt był realizowany przez zespół spełniający warunki zawarte w prawie budowlanym, a w szczególności z przepisami dotyczącymi samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. Na czele Zespołu nadzoru stać będzie Inżynier Kontraktu. Inżynier Kontraktu będzie przedstawicielem Zamawiającego i będzie działał w zakresie obowiązków określonych w niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) oraz wynikających z aktualnych przepisów Prawa Budowlanego, Kodeksu Cywilnego, PZP, aktów prawnych regulujących wydatkowanie Funduszy Unijnych oraz obowiązujących norm technicznych.
Zakres realizacji zamówienia został szczegółowo określony w Specyfikacji Technicznej i wzorze umowy.

Modalità di presentazione
Non disponibile
Le offerte possono essere presentate
Submission for all lots
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
Il bando o avviso comporta un appalto pubblico
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
23/01/2015 12:00
Luogo di esecuzione
Non disponibile
Metodo di aggiudicazione
The most economic tender
Valore stimato
306,252.34 PLN
Valore finale dell'appalto
410,820.00 PLN
Aggiudicazione dell'appalto
Denominazione ufficiale: SAFEGE
Indirizzo postale: 15-27 rue du Port Parc de l'Ile
Località:
Codice postale:
Paese: FRA
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.