Publications Office of the EU
Appel à projet 2023 catégorie 3 A - Marché de promotion de travaux pour un immeuble de logement de plus de 100 logements conventionnés (Sol non pollué ) - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Questa pagina contiene contenuti generati automaticamente per migliorare la reperibilità e l'accessibilità

- indica i codici CPV desunti dal testo della procedura

Appel à projet 2023 catégorie 3 A - Marché de promotion de travaux pour un immeuble de logement de plus de 100 logements conventionnés (Sol non pollué )

  • Annullati
    11/12/2023
  • Oggi
    31/08/2026
Stato
Annullato
Tipo di contratto
Works
Rinnovo
No
Committente
citydev
Luogo di esecuzione
NUTS code: Più luoghi di esecuzione
Sede del committente
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Settore di attività (codice CPV principale)
45211000 Lavori di costruzione di condomini e case unifamiliari
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
Non disponibile
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
La procedura è chiusa
Numero di riferimento dell'appalto
citydev-RU/AP2023-3-A*-F02__2
Descrizione

Marché public de promotion de travaux dont l’objet est : Construction ou création, au sein d’un immeuble neuf ou rénové, de logements acquisitifs, et leur vente à un prix conventionnés . Sol non pollué : catégorie 1 et catégorie 2 sur base des normes d’application en zone d’habitat en Région Bruxelles-Capitale, ainsi que terrains non repris à l’inventaire de l’état du sol

Modalità di presentazione
Non disponibile
Le offerte possono essere presentate
Non disponibile
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
Non disponibile
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
Non disponibile
Metodo di aggiudicazione
Criterio:
Tipo: price
Descrizione: Financieel criterium (40 punten) De analyse van het financiële criterium betreft alle gegevens van de financiële en programmatische tabel. De offertes zullen worden geanalyseerd op basis van de gemiddelde realisatiesubsidie per bewoonbare m² geconventioneerde woning (exclusief terrassen) zoals blijkt uit het financiële plan. De maximale gemiddelde referentieverkoopprijs wordt in dit bestek bepaald op 1710 euro per bewoonbare m². De oorspronkelijke subsidie waarvan hierboven sprake mag niet lager dan 1057 en niet hoger dan 1528 euro per bewoonbare m² liggen, anders wordt de offerte als onaanvaardbaar beschouwd. • Onder bewoonbare m² wordt verstaan: zie glossarium citydev.brussels. • Onder subsidie wordt verstaan: “het verschil van de totale kostprijs, zoals gesteld in de financiële en programmatische tabel, en het geraamde bedrag van de opbrengsten”. Een lineair eerstegraadsmodel van het type: Y1 = α1 x1 + β1 waarin α1 = - -0,042477; β1 = 84,911363 zal worden toegepast om de punten te bepalen. Variabele Y1 komt overeen met de punten tussen 40 en 20 als x1 tussen 1057 en 1528 euro/m² ligt. Variabele x1 komt overeen met de verhouding tussen de oorspronkelijke subsidie en de bewoonbare bovengrondse oppervlakte.
Ponderazione (percentuale, esatta):
Criterio:
Tipo: quality
Descrizione: Kwaliteitscriterium (60 punten) 2.4.2.1 Technische duurzaamheid (15 punten) De analyse gebeurt op basis van het bijgevoegde technischeduurzaamheidsformulier zoals ingevuld door de inschrijver. 2.4.2.2 Stedelijkheid (25 punten) De analyse gebeurt op basis van de architecturale, sociale en landschapskwaliteit van het project (in voorkomend geval met inbegrip van de openbare ruimten). De hoofddoelstelling is dat er een project wordt gerealiseerd dat een meerwaarde biedt voor zijn omgeving. Voor de analyse worden onder meer deze elementen beoordeeld: • de ligging van het project, met een voorkeur voor wijken waar te weinig in woningbouw wordt geïnvesteerd (art. 2 van het besluit van 26.09.2013 - 20 %); • het voorgestelde programma met sociale gemengdheid en bij voorkeur met een diversiteit aan bestemmingen (art. 2 van het besluit van 26.09.2013 - 20 %); • de integratie van het project in zijn omgeving, de volumes van het project, de gevels, de materialenkeuze, de integratie van andere functies dan de woonfunctie in de gebouwen en activering van de openbare ruimten en – in het algemeen – de collectieve buitenruimten, het ontwerp van de openbare buitenruimten en de landschapskwaliteiten van het project (60 %). 2.4.2.3 Bewoonbaarheid (20 punten) De analyse gebeurt op basis van de kwaliteit van de binnen- en buitenruimten die bestemd zijn voor de bewoners/gebruikers. De hoofddoelstelling is dat hun levenskwaliteit verzekerd is. Voor de analyse worden onder meer deze elementen beoordeeld: • de functionaliteit en het comfort van de ruimten (configuratie, beheer van de circulatieruimten, toegankelijkheid, integratie van de technische elementen, oppervlakten, daglicht, beheer van overlast – 80 %); • het voorstel en het ontwerp van ruimten die sociale relaties in het project helpen ontstaan (20 %).
Ponderazione (percentuale, esatta):
Valore stimato
Non disponibile
Valore finale dell'appalto
La procedura è chiusa
Aggiudicazione dell'appalto
La procedura è chiusa
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.