Publications Office of the EU
PL-Dąbrowa Tarnowska: Ausili medici - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Dąbrowa Tarnowska: Ausili medici

  • Pubblicato
    18/11/2011
  • Termine
    28/12/2011
  • Apertura delle offerte
    28/12/2011
  • Aggiudicato
    21/02/2012
  • Oggi
    04/09/2026
Stato
Aggiudicati
Tipo di contratto
Supplies
Rinnovo
No
Committente
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Luogo di esecuzione
NUTS code: PL217 Tarnowski
Sede del committente
NUTS code: Non disponibile
Settore di attività (codice CPV principale)
33196000 Ausili medici
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
916,702.80 PLN
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
915,523.17 PLN
Per maggiori informazioni, consultare ciascun lotto
Numero di lotti
77
Numero di riferimento dell'appalto
31/11/ZP
Descrizione

Dostawa artykułów medycznych.
— pakiet 1: Cewniki łączniki,
— pakiet 3: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 4: Ssaki próżniowe z wymiennymi wkładami workowymi,
— pakiet 5: Maski czepki i fartuchy,
— pakiet 6: Sprzęt jednorazowego użytku,
— pakiet 7: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 8: Zestawy do kaniulacji metodą Seldingera,
— pakiet 9: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 10: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 11: Zgłębniki i przyrządy do żywienia dojelitowego,
— pakiet 12: Maski krtaniowe jednorazowego użytku,
— pakiet 13: Aplikator do przygotowania i pobierania leków z butelek,
— pakiet 15: Smoczki, gruszki,
— pakiet 16: Zestaw drenażu przezskórnego,
— pakiet 17: Zestaw do punkcji jamy opłucnowej,
— pakiet 18: Igły do pobierania leków z fiolek,
— pakiet 19: Higiena skóry i włosów,
— pakiet 20: Papier do drukarki do defibrylatorów,
— pakiet 21: Pościel jednorazowego użytku włókninowa,
— pakiet 22: Klipsy tytanowe,
— pakiet 23: Wkłady do basenów i kaczek,
— pakiet 24: Strzygarki chirurgiczne,
— pakiet 25: Koce grzewcze,
— pakiet 26: Fartuch chirurgiczny,
— pakiet 27: Zestawy do kaniulacji,
— pakiet 28: Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku,
— pakiet 29: Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku,
— pakiet 30: Drenaż jam opłucnowych,
— pakiet 31: Dreny, końcówki do odsysania,
— pakiet 32: Przyrząd do przetaczania płynów dozujących,
— pakiet 33: Przyrządy do przetaczania, worki na mocz,
— pakiet 34: Worek kolostomijny,
— pakiet 35: Kaniule, kraniki,
— pakiet 36: Kaniule,
— pakiet 37: Rampa trójdrożna,
— pakiet 40: Drobny sprzęt anestezjologiczny,
— pakiet 41: Aparat – do treningu oddechowego,
— pakiet 42: Sprzęt do resuscytacji,
— pakiet 43: Igły i strzykawki,
— pakiet 44: System kapilarny do pobierania krwi włośniczkowej,
— pakiet 45: Ostrza chirurgiczne,
— pakiet 46: Żele do USG i EKG,
— pakiet 47: Elektrody do EKG,
— pakiet 48: Rurki intubacyjne,
— pakiet 49: Rurki signoidoskopowe,
— pakiet 50: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 51: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 52: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 53: Dreny, zgłębniki, kanki,
— pakiet 54: Maski resuscytacyjne 1 x użytku,
— pakiet 55: Papier do EKG i KTG,
— pakiet 57: Cewnik moczowodowy,
— pakiet 58: Cewniki, dreny,
— pakiet 59: Cewniki, łączniki,
— pakiet 60: Elektrody do czasowej stymulacji serca,
— pakiet 61: Cewniki dla Pracowni Urodynamiki,
— pakiet 62: Uchwyty mocujące cewnik,
— pakiet 64: Rurki krtaniowe,
— pakiet 65: Cewnik do odsysania z dróg oddechowych,
— pakiet 66: Cewnik do odsysania z dróg oddechowych,
— pakiet 68: Igła do znieczuleń typu Pencil - Point,
— pakiet 69: Drobny sprzęt anestezjologiczny,
— pakiet 70: Filtry oddechowe,
— pakiet 71: Wkład do strzykawki automatycznej,
— pakiet 72: Zestaw do usuwania szwów,
— pakiet 73: Zestaw do cewnikowania pęcherza moczowego,
— pakiet 74: Higiena jamy ustnej,
— pakiet 75: Zestaw do przezskórnej endoskopowej gastrostomii (PEG),
— pakiet 76: Żel do cewnikowania pęcherza moczowego,
— pakiet 77: Zestaw do biopsji wątroby.

Modalità di presentazione
Non disponibile
Le offerte possono essere presentate
Submission for one or more lots
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
Il bando o avviso comporta un appalto pubblico
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
28/12/2011 11:00
Luogo di esecuzione
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.