Publications Office of the EU
Polonia-Varsavia: Pacchetti software e sistemi di informazione - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Questa pagina contiene contenuti generati automaticamente per migliorare la reperibilità e l'accessibilità

- indica i codici CPV desunti dal testo della procedura

Polonia-Varsavia: Pacchetti software e sistemi di informazione

  • Pubblicato
    13/04/2013
  • Termine
    22/05/2013
  • Apertura delle offerte
    22/05/2013
  • Aggiudicato
    08/07/2013
  • Oggi
    01/09/2026
Stato
Aggiudicati
Tipo di contratto
Supplies
Rinnovo
No
Committente
Kancelaria Senatu
Luogo di esecuzione
NUTS code: Più luoghi di esecuzione
Sede del committente
NUTS code: Non disponibile
Settore di attività (codice CPV principale)
48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
950,000.00 PLN
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
1,176,520.22 PLN
Numero di riferimento dell'appalto
BPSP-340-5/13 KP-1/13
Descrizione

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemu do głosowania z torem audio w sali posiedzeń Senatu, wraz z serwisem i opcjonalnymi pracami rozwojowymi w okresie 48 miesięcy od dnia podpisania umowy.
2. Przedmiot zamówienia – opis ogólny
2.2. Elementem Sali Posiedzeń Senatu RP jest system (konferencyjny) do obsługi głosowań zwany dalej systemem, pozwalający na:
2.2.2. Wykonywanie parlamentarnych głosowań imiennych;
2.2.3. Prowadzenie dyskusji z miejsc;
2.2.4. Współpracę z innymi systemami.
3. Istniejący system, wobec wyeksploatowania i wykonywanego remontu sali, zostanie w ramach ww.
postępowania, wymieniony na nowy.
4. Przedmiotem zamówienia jest elektroniczny system obsługi głosowań stanowiący zestaw urządzeń i programów służących do:
4.1. Identyfikacji głosujących/dyskutujących przy pomocy stykowych kart elektronicznych;
4.2. Realizacji głosowań;
4.3. Obsługi dyskusji prowadzonej z miejsc;
4.4. Przesyłania do wyświetlania komunikatów tekstowych, informacji o mówcach i głosowaniach;
4.5. Drukowania wyników głosowań;
4.6. Gromadzenia lokalnie ww. informacji i przesyłania jej do innych odbiorców;
4.7. Zarządzania opisanymi wyżej procesami i prezentacji zachodzących zjawisk na monitorach operatora;
5. Dostarczony system będzie musiał być dostosowany do posiadanych przez Kancelarię Senatu:
5.1. Systemu wizualizacji informacji na Sali Posiedzeń na ekranach LCD;
5.2. Systemu TV w zakresie sterowania i wyświetlania informacji;
5.3. Innych systemów gromadzenia informacji.
6. Zamówienie obejmuje:
6.1. Wykonanie projektu;
6.2. Dostawę elementów;
6.3. Dostarczenie dedykowanego oprogramowania;
6.4. Okablowanie sali w niezbędnym zakresie;
6.5. Instalację dostarczonych elementów systemu na sali;
6.6. Uruchomienie i testowanie systemu;
6.7. Sporządzenie dokumentacji powykonawczej;
6.8. Asystę techniczną w czasie 3 pierwszych posiedzeń z nowym systemem;
6.9. Prace serwisowe (niegwarancyjne);
6.10. Rozwój funkcjonalności systemu w okresie użytkowania.
7. Umowa zostanie zawarta na okres 48 miesięcy, przy czym
7.1. System musi zostać zainstalowany i oddany do użytkowania w 2013 r. na warunkach określonych w SIWZ;
7.2. Serwis i prace rozwojowe będą się odbywały w pozostałym okresie umowy;
7.3. Wynagrodzenie Wykonawcy będzie wypłacane:
7.3.1. Jednorazowo po zainstalowaniu i uruchomieniu systemu;
7.3.2. Za prace serwisowe i rozwojowe, stosownie do ich przebiegu;
8. Fazy realizacji zamówienia
8.1. Zamawiający oczekuje wydzielenia następujących faz:
8.1.1. Faza I – projekt wykonawczy;
8.1.2. Faza II – wykonanie systemu (sprzętowe i programowe);
8.1.3. Faza III – dostawa, montaż i uruchomienie na sali;
8.1.4. Faza IV – serwisowanie i rozwój systemu.
9. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie się odbywała w siedzibie Kancelarii Senatu, przy ul. Wiejskiej 6, w Warszawie.
10. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania niniejszego zamówienia.
11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

Modalità di presentazione
Le offerte o le domande di partecipazione devono essere inviate al seguente indirizzo:
Denominazione ufficiale: Kancelaria Senatu Kancelaria Ogólna, ul. Wiejska 6, 00-902 Warszawa, budynek B, wejście BII, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.
Indirizzo postale: ul. Wiejska 6
Località: Warszawa
Codice postale: 00-902
Paese: POL
Le offerte possono essere presentate
Submission for all lots
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
Il bando o avviso comporta un appalto pubblico
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
22/05/2013 12:30
Metodo di aggiudicazione
The most economic tender
Valore stimato
950,000.00 PLN
Valore finale dell'appalto
1,176,520.22 PLN
Aggiudicazione dell'appalto
Denominazione ufficiale: TRIAS AVI Sp. z o.o.
Indirizzo postale: ul. Kabaretowa 21
Località: Warszawa
Codice postale: 01-942
Paese: POL
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.