Publications Office of the EU
Ungheria-Gödöllő: Sacchi e sacchetti di polietilene per rifiuti - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungheria-Gödöllő: Sacchi e sacchetti di polietilene per rifiuti

  • Pubblicato
    23/03/2020
  • Termine
    24/04/2020
  • Annullati
    14/08/2020
  • Oggi
    05/09/2026
Stato
Canceled
Tipo di contratto
Supplies
Rinnovo
No
Committente
Zöld Híd B.I.G.G Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
Luogo di esecuzione
NUTS code: HU120 Pest
Sede del committente
NUTS code: HU120 Pest
Settore di attività (codice CPV principale)
19640000 Sacchi e sacchetti di polietilene per rifiuti
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
Non disponibile
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
La procedura è chiusa
Numero di riferimento dell'appalto
EKR001601042019
Descrizione

Hulladékgyűjtő zsákok beszerzése
Keretmegállapodás alapján kommunális és szelektív hulladékgyűjtéshez szükséges hulladékgyűjtő zsákok szállítása a Zöld Híd B.I.G.G. NKft részére 18 hónapos időtartamban.
Az alábbi típusú hulladékgyűjtő zsákok szállítása közvetlen megrendelés alapján
Keretmegállapodás értéke: nettó 241 800 000 Ft.
Tájékoztató adatok a várható becsült zsák mennyiségekről:
Biológiailag lebomló zsákok: 800 000 db
Szelektív zsák: 4 500 000 db
Többlethulladék zsák: 170 000 db
1) Biológiailag lebomló zsák
Paraméterek: 70x100 cm
Szín: zöld vagy natúr színű de mindenképpen átlátszó, behúzó nélkül.
Zöld zsák esetén csak fekete felirattal vagy natúr színű zsák esetében csak zöld felirattal elfogadott.(AT ajánlatában lévő megajánlása szerinti 1 féle zsák szín-felirat szín kombinációban történhet a szállítás, választási kötelezettsége van AT-nek és csak az egyiket tüntesse fel szakmai ajánlatában)
Felirat szövege: ami a klisén szerepel.
Vastagság: 35 mikron (±20 %),
Csomagolási rend: külön van csomagolva (nem tekercsben), 8 db-os kiszerelés 160-as egységcsomag
Anyag összetétel: A zsák alapanyaga nem lehet fosszilis eredetű (pl. PE) kizárólag 385/2014 (XII.31.) Korm. rendelet 4.§ (6) bekezdését módosító 15.§ (3) bekezdésében előírt és az MSZ EN 13432:2002 szabványnak megfelelő biológiailag lebomló természetes anyag (pl.: PLA) felhasználásával készülhet a szállítani kívánt termék.
2) Szelektív zsák
Paraméterek: 60x120 cm
Szín: színtelen, átlátszó, behúzó nélkül
Fekete felirattal szállítandó: felirat ami a klisén szerepel
Vastagság: 35 mikron (±20 %),
Anyag összetétel: PE (polietilén) kivéve, ha AT a környezetvédelmi bírálati részszempontra tett megajánlása alapján újrahasznosított műanyag alapanyag használatát vállalta. Ebben az esetben a megengedett és elvárt, hogy a zsák alapanyag legalább 50 %-ban műanyagok újrahasznosításából készült alapanyag.
Csomagolási rend: külön van csomagolva (nem tekercsben), 1 csomagban 200 db szelektív zsák van, amely ötvenesével van hajtogatva újrahasznosított műanyag alapanyag használata esetén PE alapanyagú zsák tulajdonságaival egyenértékű minőséget kell biztosítani.
Egyenértékűnek tekinti az AK ha a mechanikai paraméterek megegyeznek a 100 %-os PE alapanyagból készült műanyag zsák tulajdonságaival, melyet minőségbizonyítvánnyal, vagy minőségtanúsítvánnyal, vagy technikai adatlappal kell igazolni a szakmai ajánlatban.
3) "Többlethulladék" zsák
Paraméterek: 60x100 cm
Szín: fekete, behúzóval
Fehér felirattal szállítandó: felirat ami a klisén szerepel
Vastagság: 45 mikron (±20 %),
Csomagolási rend: külön van csomagolva (nem tekercsben), 1 csomagban 200 db többlet hulladék zsák van, vagy ajánlatkérő egyedi közvetlen megrendelésében megadottak szerint 26 db /
Egységcsomag 260 db / csomagolási egység. (Mindkét típusú kiszerelésben vállalnia kell az ajánlattevőknek a szállítást mert mindkettőre történhet megrendelés azaz mindkét kiszerelést
Tüntesse fel szakmai ajánlatában ajánlattevő)
Anyag összetétel: PE (polietilén).
További feltételek: Egyszerre min. 50 000 db, max. 400 000 db rendelhető. Minden szállítmányhoz csatolni kell nyertes AT nyilatkozatát, hogy a szállított termékek a felhívásban és a KD-ben foglaltaknak megfelelnek a szállításra kerülő zsákok méreteinél (hosszúság és szélesség) ± 5 % eltérés a tűréshatár az előírt méretekhez képest. A termékdíjat a nyertes AT-nek kell fizetnie, ajánlati árnak azt tartalmaznia kell.
A zsákokat feliratozva kell leszállítani,az ahhoz szükséges eszközök/ klisék, sziták, nyomó egységek gyártása a nyertes AT feladatát és költségét képezi. A feliratokat AK biztosítja elektronikus, vektoros verzióban nyertes AT részére. A feliratok látványterveit a KD részét képező külön file-ok (3 db) tartalmazzák. Szőnyeg vagy pozícionált nyomtatás egyaránt elfogadott. A zsákok mindkét oldalára kerülhet felirat, AK elvárása, hogy a zsák legalább egyik oldalán egy teljes, klisének 6 megfelelő hiánytalan feliratnak lennie kell. Szállítás címe: Kerepes 0115/2 h

Modalità di presentazione
Le offerte o le domande di partecipazione devono essere inviate al seguente indirizzo:
Denominazione ufficiale: Zöld Híd B.I.G.G Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
Numero di registrazione nazionale: EKRSZ_53907642
Indirizzo postale: Dózsa György út 69.
Località: Gödöllő
Codice NUTS: HU120
Codice postale: 2100
Paese: HUN
Referente: Hartman Mátyás
Indirizzo principale: http://www.zoldhid.hu
Per via elettronica:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001601042019/reszletek
Le offerte possono essere presentate
Submission for all lots
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
L'appalto comporta la conclusione di un accordo quadro
Accordo quadro con single operatore
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
24/04/2020 12:00
Luogo di esecuzione
Metodo di aggiudicazione
The most economic tender
Valore stimato
Non disponibile
Valore finale dell'appalto
La procedura è chiusa
Aggiudicazione dell'appalto
La procedura è chiusa
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.