Publications Office of the EU
BG-Sofia: Locomotive e materiale rotabile e parti associate ferrotranviarie - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

BG-Sofia: Locomotive e materiale rotabile e parti associate ferrotranviarie

  • Pubblicato
    07/09/2012
  • Termine
    19/11/2012
  • Aggiudicato
    15/12/2012
  • Oggi
    04/09/2026
Stato
Aggiudicati
Tipo di contratto
Supplies
Rinnovo
No
Committente
Non disponibile
Luogo di esecuzione
NUTS code: BG411 София (столица)
Sede del committente
NUTS code: Non disponibile
Settore di attività (codice CPV principale)
34600000 Locomotive e materiale rotabile e parti associate ferrotranviarie
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
Non disponibile
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
80,091,240.00 BGN
Numero di riferimento dell'appalto
Non disponibile
Descrizione

Доставка на десет броя метровлакове с дължина на влака 81±3м за нуждите на „Метрополитен" ЕАД, заедно с включената съответна окомплектовка към тях, в съответствие с техническите изисквания на Възложителя, подробно описани в документацията.
Доставката на метровлаковете, предмет на обществената поръчка, включва доставка на десет броя метровлакове в съответствие с техническите изисквания на Възложителя, доставка на резервни части за метровлаковете, доставка на бързоизносващи се резервни части (ЗИП), уточнени в Техническите условия на Възложителя, както и възли и агрегати, които са от съществено значение за бърз и качествен ремонт, доставка на стендове и компютърни програми за проверка, диагностика и настройка на специфичните възли и агрегати, извършване на приемно- предавателни изпитания, както и типови изпитания на доставените метровлакове, извършване обучение на персонала на „Метрополитен” ЕАД (машинисти и ремонтни работници), предоставяне на пълна техническа документация както за експлоатация, така и за ремонт и поддръжка на доставените метровлакове, гаранционна поддръжка на доставените метровлакове.
Един метровлак се състои от 4 броя вагони или 3 броя съчленени вагони. От двете страни на влака (челните вагони) да имат кабина за управление. Междинните вагони са без кабина за управление и се управляват по система много единици.
Доставката трябва да бъде в съответствие с Техническите изисквания на Възложителя, описани в документацията за участие.

Modalità di presentazione
Non disponibile
Le offerte possono essere presentate
Submission for all lots
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
Il bando o avviso comporta un appalto pubblico
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
Controllare i documenti collegati per i dettagli
Luogo di esecuzione
Metodo di aggiudicazione
The most economic tender
Valore stimato
Non disponibile
Valore finale dell'appalto
80,091,240.00 BGN
Aggiudicazione dell'appalto
Denominazione ufficiale: ОАО „МЕТРОВАГОНМАШ" , ЕИК 1025003520310, ИНН 5029006702
Indirizzo postale: ул. "Колонцов" д. 4
Località: Митищи, Московска област
Codice postale: 141009
Paese: RUS
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.