Publications Office of the EU
Polonia-Breslavia: Servizi di preparazione pasti - Gare d’appalto dell’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Breslavia: Servizi di preparazione pasti

  • Pubblicato
    20/06/2014
  • Termine
    10/07/2014
  • Apertura delle offerte
    10/07/2014
  • Aggiudicato
    05/09/2014
  • Oggi
    04/09/2026
Stato
Aggiudicati
Tipo di contratto
Services
Rinnovo
No
Committente
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Luogo di esecuzione
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Sede del committente
NUTS code: Non disponibile
Settore di attività (codice CPV principale)
55321000 Servizi di preparazione pasti
Valore totale stimato dell'appalto (IVA esclusa)
69,451.06 PLN
Valore totale finale dell'appalto (IVA esclusa)
219,788.85 PLN
Per maggiori informazioni, consultare ciascun lotto
Numero di lotti
14
Numero di riferimento dell'appalto
PU-2380-153-035-114/2014/AB
Descrizione

I. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych w okresach zimowych: 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017 dla pracowników i policjantów Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, ul. Sołtysowicka 21, oraz jednostkach podległych; sprawa numer 153-035-114/2014/AB.
II. Przedmiot zamówienia został podzielony na 14 części:
II.1. część 1 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Rakowiec (ul. Traugutta 94, Wrocław) – w ilości 6 150 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.2. część 2 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Wydziału Ruchu Drogowego (ul. Hubska 29-33, Wrocław)– w ilości 37 626 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.3. część 3 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Osiedle (ul. Kiełczowska 15, Wrocław) – w ilości 9 909 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.4. część 4 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Psie Pole (pl. Piłsudskiego 6-8, Wrocław) – w ilości 5 268 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.5. część 5 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Długołęka (ul. Robotnicza 42, Długołęka) – w ilości 4 266 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.6. część 6 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Leśnica (ul. Jeleniogórska 3, Wrocław) – w ilości 6 774 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.7. część 7 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Kąty Wrocławskie (ul. Maja 16, Kąty Wrocławskie) – w ilości 3 513 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.8. część 8 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Rewiru Dzielnicowych Żórawina (al. Niepodległości 31, Żórawina) – w ilości 1 254 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.9. część 9 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Krzyki (al. Jaworowa 12, Wrocław) i Posterunek Policji Kobierzyce (ul. Witosa 11, Kobierzyce) – w ilości 13 044 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.10. część 10 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Śródmieście (ul. Grunwaldzka 6, Wrocław) – w ilości 11 538 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.11. część 11 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Ołbin (ul. Rydygiera 46/48, Wrocław) – w ilości 7 275 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.12. część 12 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Grabiszynek (ul. Grabiszyńska 255, Wrocław) – w ilości 10 788 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.13. część 13 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Fabryczna (ul. Połbina 1, Wrocław) – w ilości 12 543 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.14. część 14 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Wydziałów Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu (ul. Sołtysowicka 21, Wrocław) – w ilości 88293 posiłków w okresie obowiązywania umowy.
III. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do:
III.1. do sporządzania posiłków profilaktycznych wg receptur Instytutu Żywienia i Żywności o zawartości około 1 000 kcal zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25.05.1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz. U. Nr 60 poz. 279 z dnia 30.05.1996 r. § 2 ust. 1) oraz zgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (tekst jednolity Dz. U. z 2010 r. Nr 136 poz. 914 ze zmianami) oraz aktów wykonawczych,
III.2. wydawania posiłków przez 7 dni w tygodniu, lub co najmniej w dni robocze w godzinach 8:00–22:00 dla każdej z 14 części postępowania na podstawie bonów żywnościowych ostemplowanych pieczęcią jednostki Policji oraz datą realizacji bonu (słownie: dzień, miesiąc i rok) z czytelnym podpisem wystawiającego i pobierającego bon.
IV. Punkt wydawania posiłków profilaktycznych winien znajdować się:
IV.1. część nr 1 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Rakowiec;
IV.2. część nr 2 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Huby;
IV.3. część nr 3 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Psie Pole, osiedla Kiełczów;
IV.4. część nr 4 postępowania – w graniach administracyjnych osiedla Karłowice, Kleczków;
IV.5. część nr 5 postępowania – w granicach administracyjnych gminy Długołęka;
IV.6. część nr 6 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Leśnica;
IV.7. część nr 7 postępowania – w granicach administracyjnych gminy Kąty Wrocławskie;
IV.8. część nr 8 postępowania – w granicach administracyjnych gminy Żórawina;
IV.9. część nr 9 postępowania – w granicach administracyjnych gminy Kobierzyce;
IV.10. część nr 10 postępowania – w granicach administracyjnych dzielnic Stare Miasto i Śródmieście;
IV.11. część nr 11 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Ołbin, Nadodrze;
IV.12. część nr 12 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Oporów;
IV.13. część nr 13 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Kozanów;
IV.14. część nr 14 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Sołtysowice.
V. Szczegółowy opis przedmiotu i realizacji zamówienia zawarty został w istotnych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.
VI. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia strony zobowiązują się do respektowania wszystkich postanowień opisanych w załączniku nr 5 do SIWZ.

Modalità di presentazione
Non disponibile
Le offerte possono essere presentate
Submission for one or more lots
Informazioni relative a un appalto pubblico, un accordo quadro o un sistema dinamico di acquisizione (SDA)
Il bando o avviso comporta un appalto pubblico
Condizioni per l'apertura delle offerte (data)
10/07/2014 11:15
Luogo di esecuzione
Informazioni preliminari
Contratto d'appalto
Aggiudicazione
Footnote - legal notice

I contenuti pubblicati su questa pagina intendono essere un servizio aggiuntivo e non producono alcun effetto giuridico. Le istituzioni dell'Unione declinano ogni responsabilità per tali contenuti. Le versioni ufficiali dei relativi bandi o avvisi di gara sono quelle pubblicate nel supplemento della Gazzetta ufficiale dell'Unione europea e disponibili in TED. I testi ufficiali sono direttamente accessibili dai link inseriti in questa pagina. Per maggiori informazioni, consultare l'informativa sulla spiegabilità e la responsabilità negli appalti pubblici.