Publications Office of the EU
Csehország-Brno: Hőcserélő egység, légkondicionáló, hűtő- és szűrőberendezés - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Brno: Hőcserélő egység, légkondicionáló, hűtő- és szűrőberendezés

  • Közzétéve
    14/05/2021
  • Határidő
    14/06/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    14/06/2021
  • Udzielono
    24/08/2021
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
A teljesítés helye
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
42510000 Hőcserélő egység, légkondicionáló, hűtő- és szűrőberendezés
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,210,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,688,131.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
40/2021
Leírás

Dodávka a instalace nové parní výměníkové stanice s přípravou na přechod z páry na horkovod, následná demontáž stávající výměníkové stanice včetně stavebních úprav a statického zajištění dle projektové dokumentace pro provádění stavby zhotovené spol. ENERGO s.r.o. Předmětem veřejné zakázky je rovněž provádění pravidelných kontrol a revizí výměníkové stanice stanovených právními předpisy a příslušnými normami vztahujícími se na dílo v průběhu záruční doby.
Přesná specifikace plnění je uvedena v příloze č. 2 výkaz výměr a v příloze č. 3 Standardy materiálové, dokumentační části, měření a regulace (MaR) pro FNuSA.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
14/06/2021 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
4,210,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
3,688,131.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: UCHYTIL s.r.o.
Postai cím: K Terminálu 7
Település: Brno
Irányítószám: 61900
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.