Publications Office of the EU
Németország-München: Hőszigetelési munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-München: Hőszigetelési munka

  • Udzielono
    13/06/2018
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Staatliches Bauamt München 2
A teljesítés helye
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
45321000 Hőszigetelési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
729,183.53 EUR
Felhívás hivatkozási száma
18E0125
Leírás

Beabsichtigung der Vergabe von Leistungen:
Staatliches Bauamt München 2
Rück- u. Neubau der Institutsgebäude u. Sporthallen für die Fakultät
Ort der Ausführung:
München, Connollystr. 32

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
729,183.53 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Technische Dämmung und Brandschutz
Postai cím: Blumenstraße 18
Település: Worms
Irányítószám: 67547
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.