Publications Office of the EU
Németország-Lüdenscheid: Adatfeldolgozó gépek (hardver) - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Lüdenscheid: Adatfeldolgozó gépek (hardver)

  • Közzétéve
    25/05/2018
  • Határidő
    03/07/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    03/07/2018
  • Udzielono
    06/08/2018
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Märkischer Kreis
A teljesítés helye
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
A vevő székhelye
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
30210000 Adatfeldolgozó gépek (hardver)
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
206,800.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
18-51-L-51
Leírás

Lieferung von 239 Desktop-PC, 382 TFT-Monitoren und 31 CAD-Rechner

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Märkischer Kreis
Postai cím: Heedfelder Straße 45
Település: Lüdenscheid
NUTS-kód: DEA58
Irányítószám: 58509
Ország: DEU
Fő cím: www.maerkischer-kreis.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/07/2018 12:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.