Publications Office of the EU
Orvosi eszközök beszerzése 4 – tűk és fecskendők spr. 167-W-D-11-2025 - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Orvosi eszközök beszerzése 4 – tűk és fecskendők spr. 167-W-D-11-2025

  • Közzétéve
    26/02/2026
  • Határidő
    10/03/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    10/03/2026
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Centrum Medyczne "Żelazna" sp. z o.o.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor działalności (główny kod CPV)
33140000 Orvosi fogyóeszközök
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
14
Felhívás hivatkozási száma
167-W-D-10-2025
Leírás

A szerződés tárgya orvosi anyagok 4 – tűk és fecskendők szállítása a Centrum Medyczne „Żelazna” sp. z o.o. részére, az ajánlatkérő szerv jelenlegi igényeinek megfelelően. A szerződés 14 területre terjed ki. A szerződés tárgyának részletes terjedelmét és leírását a szabadkereskedelmi övezet 2. melléklete tartalmazza.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://szpitalzelazna.eb2b.com.pl
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://szpitalzelazna.eb2b.com.pl
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
10/03/2026 10:30
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.