Publications Office of the EU
Lengyelország-Rzeszów: Kémiai reagensek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Rzeszów: Kémiai reagensek

  • Közzétéve
    14/04/2020
  • Határidő
    19/05/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    19/05/2020
  • Udzielono
    05/06/2020
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Uniwersytet Rzeszowski
A teljesítés helye
NUTS code: PL823 Rzeszowski
A vevő székhelye
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Sektor działalności (główny kod CPV)
33696300 Kémiai reagensek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
76,615.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
90,075.36 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
ZP/UR/67/2020
Leírás

Zamówienie zostało podzielone na 2 części (2 zadania):
— zadanie nr 1: sprzedaż wraz z dostawą odczynników i materiałów do oznaczenia witamin i aminokwasów,
— zadanie nr 2: sprzedaż wraz z dostawą odczynników i materiałów do analizy substancji bioaktywnych w mięsie wieprzowym.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi formularz cenowy – załącznik nr 1.2 do SIWZ

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Uniwersytet Rzeszowski
Nemzeti nyilvántartási szám: PL823
Postai cím: ul. Rejtana 16c
Település: Rzeszów
NUTS-kód: PL823
Irányítószám: 35-959
Ország: POL
Kapcsolattartó: Magdalena Jaszak
Fő cím: www.ur.edu.pl
Elektronikusan:
https://ur-edu.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
19/05/2020 10:15
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.