Publications Office of the EU
Franciaország-La Colle-sur-Loup: Szerszámok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-La Colle-sur-Loup: Szerszámok

  • Közzétéve
    26/06/2018
  • Határidő
    03/08/2018
  • Udzielono
    25/09/2018
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Commune de la Colle-sur-Loup
A teljesítés helye
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
A vevő székhelye
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sektor działalności (główny kod CPV)
44510000 Szerszámok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
440,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
440,000.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
6
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Fourniture d'articles et de matériaux (plomberie, peinture, maçonnerie, électricité, quincaillerie, outillage) pour les services de la commune de La Colle-sur-Loup — 6 lots.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Service commande publique
Postai cím: chemin du Canadel
Település: La Colle-sur-Loup
NUTS-kód: FRL03
Irányítószám: 06480
Ország: FRA
Fő cím: http://www.e-marches06.fr
Elektronikusan:
https://www.marches-securises.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.