Publications Office of the EU
Svédország-Östersund: Ambulanciás járművek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Svédország-Östersund: Ambulanciás járművek

  • Közzétéve
    29/06/2017
  • Határidő
    24/08/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    25/08/2017
  • Udzielono
    29/11/2017
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Jämtlands läns landsting
A teljesítés helye
NUTS code: SE Sverige
A vevő székhelye
NUTS code: SE Sverige
Sektor działalności (główny kod CPV)
34114121 Ambulanciás járművek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,441,022.00 SEK
Felhívás hivatkozási száma
RS/1023/2017
Leírás

Syftet med denna upphandling är att säkerställa regionens behov av säkra, komfortabla och verksamhetsanpassade ambulanstransporter.
Upphandlande myndighet planerar att beställa 4 ambulanser per kalenderår. Någon garanti avseende denna volym lämnas ej.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Jämtlands läns landsting
Nemzeti nyilvántartási szám: 232100-0214
Postai cím: Box 654
Település: Östersund
NUTS-kód: SE
Irányítószám: 831 27
Ország: SWE
Kapcsolattartó: Odd Åkerlind
Fő cím: http://www.regionjh.se/
Elektronikusan:
https://www.e-avrop.com/jll/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=29637
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
25/08/2017 00:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1,441,022.00 SEK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Nilsson Special Vehicles Aktiebolag (publ)
Postai cím: Box 83
Település: Laholm
Irányítószám: 31222
Ország: SWE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.