Publications Office of the EU
Norvégia-Skjærhalden: Tűzoltóautók - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvégia-Skjærhalden: Tűzoltóautók

  • Közzétéve
    10/11/2021
  • Határidő
    09/12/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    09/12/2021
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Hvaler kommune
A teljesítés helye
NUTS code: NO082 Viken
A vevő székhelye
NUTS code: NO Norge
Sektor działalności (główny kod CPV)
34144213 Tűzoltóautók
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
2021/5187
Leírás

The contracting authority hereby invites tenderers to a competition for a contract for the procurement of a crew vehicle FIRE.
A comprehensive description of the contract is given in the annexes to the tender documentation.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://permalink.mercell.com/164721747.aspx
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
09/12/2021 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.