Publications Office of the EU
Lengyelország-Tychy: Építőipari gépek és berendezések - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Lengyelország-Tychy: Építőipari gépek és berendezések

  • Udzielono
    19/09/2019
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Master Odpady i Energia Sp. z o.o.
A teljesítés helye
NUTS code: PL22C Tyski
A vevő székhelye
NUTS code: PL Polska
Sektor działalności (główny kod CPV)
43300000 Építőipari gépek és berendezések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,966,628.76 PLN
Felhívás hivatkozási száma
DPM/07/2019
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego mobilnego rozdrabniacza wolnoobrotowego. Urządzenie nie może być prototypem, powinien pochodzić wyłącznie z seryjnej produkcji o wydajności min 20 Mg/h dla odpadów wielkogabarytowych, mobilny, zbudowany na trzyosiowym podwoziu kołowym (przyczepa) wyposażonym w układ hamulcowy ABS.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

43300000 - Építőipari gépek és berendezések

42990000 - Különféle különleges célú gépek

42996000 - Szennyvízkezelő gépek

Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1,966,628.76 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Agrex-Eco Sp. z o.o.
Postai cím: ul. Puławska 469
Település: Warszawa
Irányítószám: 02-844
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.