Publications Office of the EU
Usluga zbrinjavanja ambalaže od plastike i plastike - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usluga zbrinjavanja ambalaže od plastike i plastike

  • Közzétéve
    14/05/2024
  • Határidő
    17/06/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    17/06/2024
  • Udzielono
    25/07/2024
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
6. MAJ d. o. o.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: HR036 Istarska županija
Sektor działalności (główny kod CPV)
90510000 Hulladék ártalmatlanítása és kezelése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
250,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
338,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
E-VV-04/24
Leírás

Predmet nabave je zbrinjavanje ambalaže od plastike ključnog broja 15 01 02 i plastike ključnog broja 20 01 39. Zbrinjavanje podrazumijeva prijevoz i obradu otpada, a sve u skladu s Tehničkim karakteristikama i Troškovnikom te ostalim uvjetima naznačenim u ovoj dokumentaciji o nabavi. Usluga koja po kvaliteti odgovara propisima i uobičajenim standardima za takvu vrstu usluge.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://eojn.hr/tender-eo/9069
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://eojn.hr/tender-eo/9069
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
17/06/2024 09:00
Az odaítélés módja
Cijena ponude
Becsült érték
250,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
338,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: METIS d. d.
Postai cím:
Település: Bakar/Kukuljanovo
Irányítószám: 51227
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.