Publications Office of the EU
Lengyelország-Suwałki: Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Suwałki: Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások

  • Közzétéve
    18/10/2016
  • Határidő
    25/11/2016
  • Udzielono
    15/12/2016
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Miasto Suwałki
A teljesítés helye
NUTS code: PL843 Suwalski
A vevő székhelye
NUTS code: PL843 Suwalski
Sektor działalności (główny kod CPV)
90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
910,797.05 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
898,200.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
ZP.271.114.2016
Leírás

1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów od właścicieli nieruchomości:
a) na których zamieszkują mieszkańcy,
b) na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (nie obejmuje śmietniczek przyulicznych),
zlokalizowanych w sektorze II Suwałk, tj. ich odbiór z nieruchomości i dostarczenie
do wskazanego miejsca.
2. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy oraz opis sektora nr II zawiera – Załącznik nr 1 do SIWZ.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Miasto Suwałki
Postai cím: ul. Mickiewicza 1
Település: Suwałki
NUTS-kód: PL345
Irányítószám: 16-400
Ország: POL
Kapcsolattartó: Izabela Skorupska
Fő cím: www.um.suwalki.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
910,797.05 PLN
Végleges szerződési érték
898,200.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach Spółka z o.o.
Postai cím: ul. Sejneńska 82
Település: Suwałki
Irányítószám: 16-400
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.