Publications Office of the EU
Cseh Köztársaság-Prága: Úszószerkezetek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cseh Köztársaság-Prága: Úszószerkezetek

  • Közzétéve
    21/10/2017
  • Határidő
    22/11/2017
  • Törölve
    21/12/2017
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Národní olympijské centrum vodních sportů, z.s.
A teljesítés helye
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
A vevő székhelye
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor działalności (główny kod CPV)
34515000 Úszószerkezetek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
10,000,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Účelem této veřejné zakázky je uzavření smlouvy, na základě které se vybraný dodavatel zaváže provést kompletní dodávku nových startovních bloků pro veslařskou a kanoistickou závodní dráhu v areálu sportovního centra v Račicích včetně příslušenství v rozsahu dle specifikace tvořící přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Předmětem veřejné zakázky je výroba startovních bloků dle parametrů stanovených zadavatelem včetně vytvoření návrhu řešení celého systému a vypracování veškeré projektové dokumentace, certifikace a dodávky souvisejícího příslušenství v podobě kabeláže a aktivních prvků startovních bloků.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: KŠD Legal advokátní kancelář s.r.o.
Nemzeti nyilvántartási szám: 25711229
Postai cím: Hvězdova 1716/2b
Település: Praha 4-Nusle
NUTS-kód: CZ010
Irányítószám: 140 00
Ország: CZE
Kapcsolattartó: Mgr. Lukáš Nezpěvák
Fő cím: http://www.ksd.cz
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
22/11/2017 10:30
Vevők
Český veslařský svaz
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
10,000,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.