Publications Office of the EU
Tanácsadási szolgáltatás, területtervezés és -vásárlás, Zaragoza város hirdetési és kommunikációs tevékenységeinek nyomon követése és értékelése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Tanácsadási szolgáltatás, területtervezés és -vásárlás, Zaragoza város hirdetési és kommunikációs tevékenységeinek nyomon követése és értékelése

  • Közzétéve
    16/04/2025
  • Határidő
    14/05/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    25/09/2025
  • Udzielono
    30/12/2025
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Gobierno de Zaragoza
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES243 Zaragoza
Sektor działalności (główny kod CPV)
79341200 Hirdetésszervezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,636,363.63 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
0071604-24
Leírás

Tanácsadási szolgáltatás, területtervezés és -vásárlás, Zaragoza város hirdetési és kommunikációs tevékenységeinek nyomon követése és értékelése

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
required
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
25/09/2025 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: 1. Condiciones económicas de descuentos aplicados en la compra de medios, según desglose de la cláusula 13.A.1 y el ANEXO X del PCAPE..
Súlyozás (százalék, pontos): 36
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 2. Comisión de agencia (% de remuneración que aplicarán las empresas por el cursado de cada una de las acciones contratadas en cada medio/soporte), según desglose de cláusula 13.A.2 del PCAPE..
Súlyozás (százalék, pontos): 8
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 3.a) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de adaptaciones de creatividad adicionales.
Súlyozás (százalék, pontos): 2
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 3.b) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de formación al equipo de la Dirección General de Comunicación.
Súlyozás (százalék, pontos): 2
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 3.c) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Perfil equipo adicional.
Súlyozás (százalék, pontos): 2
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 3.d) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Agilidad en tiempos de respuesta.
Súlyozás (százalék, pontos): 1
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 1 PROPUESTA TÉCNICA: Estrategia y desarrollo planteado justificando todas las acciones propuestas.
Súlyozás (százalék, pontos): 17
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 2. PROPUESTA TÉCNICA: Públicos objetivos planteados, fuentes utilizadas y análisis realizado para establecerlos.
Súlyozás (százalék, pontos): 8
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 3. PROPUESTA TÉCNICA: Selección de medios y/o soportes, justificando su idoneidad y los niveles de audiencia, notoriedad, cobertura y eficacia.
Súlyozás (százalék, pontos): 12
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 4.1 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Propuesta de organización y funcionamiento planteada.
Súlyozás (százalék, pontos): 3
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 4.2 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Modelo de informe de seguimiento y evaluación de campaña.
Súlyozás (százalék, pontos): 3
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 5.1 PROPUESTA TÉCNICA: Fuentes oficiales del mercado publicitario que aporta el licitador adicionales a las requeridas en la cláusula 11.3 del PCAPE..
Súlyozás (százalék, pontos): 3
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 5.2 PROPUESTA TÉCNICA:Herramientas de seguimiento, control, optimización y reporting.
Súlyozás (százalék, pontos): 3
Becsült érték
1,636,363.63 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: AVANTE COMUNICACION, S.L.
Postai cím:
Település: LAS MATAS
Irányítószám: 28290
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.