Publications Office of the EU
Németország-Berlin: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-Berlin: Építési munkák

  • Udzielono
    04/07/2016
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Senatsverwaltung für Stadtentwicklung und Umwelt
A teljesítés helye
NUTS code: DE300 Berlin
A vevő székhelye
NUTS code: DE300 Berlin
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
668,547.95 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Die Staatsoper Unter den Linden wurde 1743 als königliches Opernhaus
von Georg Wenzelslaus von Knobelsdorff erbaut. Bedingt durch Brände, Kriegsschäden und
Anforderungsänderungen wurde sie im Laufe ihrer über 250-jährigen Geschichte mehrfach
grundlegend umgebaut. Das heutige Operngebäude wurde 1951–55 von dem Architekten
Richard Paulick nach historischem Vorbild rekonstruiert und steht seit 1979 unter
Denkmalschutz. Im Rahmen der Grundinstanzsetzung der Staatsoper erfolgt eine grundlegende
technische Sanierung. Es werden neue Garderobenbereiche für Künstler eingebaut. Material
Holzfaserplatten DIN EN 13986, HPL-beschichtet und MDF-Platten durchgefärbt, lasiert.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.