Publications Office of the EU
Festmény – Új általános iskola gimnáziummal és napközivel Seelze Harenbergben a - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Festmény – Új általános iskola gimnáziummal és napközivel Seelze Harenbergben a

  • Közzétéve
    24/04/2024
  • Határidő
    28/05/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    28/05/2024
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Stadt Seelze - 21.1 Innere Verwaltung - Zentrale Vergabestelle
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE929 Region Hannover
Sektor działalności (główny kod CPV)
45442100 Festés
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
33.1/GSKIH/13/2024
Leírás

Harenbergben egy 4 ágú általános iskola épül, edzőteremmel és napközivel. Többek között a következő munkára van szükség: Saját állványzat, különböző védőburkolatok, kb. 14.000 nm-es spatulák és bevonat, 4.300 nm-es védőbevonat, 200 m-es korlát
a

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXVHYDDY1XLYA9XG
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXVHYDDY1XLYA9XG
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/05/2024 11:00
Az odaítélés módja
Preis
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.