Publications Office of the EU
Lengyelország-Varsó: Térképkészítési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Varsó: Térképkészítési szolgáltatások

  • Közzétéve
    03/05/2021
  • Határidő
    02/06/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    02/06/2021
  • Udzielono
    22/07/2021
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Miasto Stołeczne Warszawa
A teljesítés helye
NUTS code: PL Polska
A vevő székhelye
NUTS code: PL Polska
Sektor działalności (główny kod CPV)
71354000 Térképkészítési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
710,731.70 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
615,402.44 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
ZP/JK/271/III-39/21
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Miasto Stołeczne Warszawa
Postai cím: pl. Bankowy 3/5
Település: Warszawa
NUTS-kód: PL
Irányítószám: 00-950
Ország: POL
Kapcsolattartó: Jolanta Kotowicz
Fő cím: https://zamowienia.um.warszawa.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for one lot only
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/06/2021 12:15
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.