Publications Office of the EU
Lengyelország-Varsó: Mérnöki szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Lengyelország-Varsó: Mérnöki szolgáltatások

  • Közzétéve
    13/08/2019
  • Határidő
    01/10/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    01/10/2019
  • Udzielono
    06/11/2019
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
A teljesítés helye
NUTS code: PL Polska
A vevő székhelye
NUTS code: PL Polska
Sektor działalności (główny kod CPV)
71300000 Mérnöki szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
75,192.57 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
69,526.53 PLN
Felhívás hivatkozási száma
ROZ/68/2019
Leírás

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Utrzymanie wód i urządzeń wodnych na terenie działania Zarządu Zlewni w Sieradzu. Utrzymanie wałów przeciwpowodziowych nadzoru Wodnego Kłobuck – wały rzeki Liswarty, Piskary, Bieszczy.”
Oferowany zakres usługi dotyczy przeprowadzenia robót utrzymaniowych na wałach przeciwpowodziowych rzeki Liswart, Piskary, Bieszczy.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
01/10/2019 12:30
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
75,192.57 PLN
Végleges szerződési érték
69,526.53 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Radkon Radosław Zajdlic
Postai cím: Bicz 4
Település: Stare Miasto
Irányítószám: 62-571
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.