Publications Office of the EU
Csehország-Plzeň: Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Plzeň: Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások

  • Közzétéve
    26/01/2024
  • Határidő
    23/02/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    26/02/2024
  • Udzielono
    28/03/2024
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
VODÁRNA PLZEŇ a.s.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
50530000 Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
6,000,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
6,000,000.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
VZ
Leírás

Předmětem veřejné zakázky jsou servisní služby a opravy odvodňovacích a zahušťovacích odstředivek ANDRITZ v rozsahu a způsobem uvedeném v zadávací dokumentaci.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: VODÁRNA PLZEŇ a.s.
Nemzeti nyilvántartási szám: 25205625
Postai cím: Malostranská 143
Település: Plzeň
NUTS-kód: CZ032
Irányítószám: 32600
Ország: CZE
Kapcsolattartó: PATRIK LAMBOR
Fő cím: http://www.vodarna.cz
Elektronikusan:
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0000149
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
26/02/2024 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
6,000,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
6,000,000.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: CENTRIVIT,spol. s r.o.
Postai cím:
Település: Praha - Jinonice
Irányítószám: 15800
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.