Publications Office of the EU
CSS. PC-FIB-22012.F1+F2 - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

CSS. PC-FIB-22012.F1+F2

  • Közzétéve
    08/08/2025
  • Határidő
    18/09/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    28/10/2025
  • Udzielono
    04/03/2026
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor działalności (główny kod CPV)
71317210 Egészséggel és biztonsággal kapcsolatos tanácsadói szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
223,385.19 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
223,385.19 EUR
Felhívás hivatkozási száma
CSS. PC-FIB-22012.F1+1
Leírás

Szolgáltatási szerződés a katalán Generalitat vasútvonala Llobregat–Anoia vonala PN08 szintig vezető átjárójának elnyomására, valamint Igualada állomásának városi integrációjára és bővítésére irányuló építési projekt munkálatainak környezetvédelmi technikai támogatására. Építési munkák, közúti, felsővezetéki és városi integráció. Kulcs: PC-FIB-22012.F1

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/Infraestructures
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/Infraestructures
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/10/2025 09:25
Place of performance
CPV-kód

71317210 - Egészséggel és biztonsággal kapcsolatos tanácsadói szolgáltatások

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

45000000 - Építési munkák

Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Precio
Súlyozás (százalék, pontos): 45.00
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Otros criterios cualitativos
Súlyozás (százalék, pontos): 25.00
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Otros criterios cualitativos
Súlyozás (százalék, pontos): 2.50
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Otros criterios cualitativos
Súlyozás (százalék, pontos): 27.50
Becsült érték
223,385.19 EUR
Végleges szerződési érték
223,385.19 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: PrevenConsult Barcelona SL
Postai cím:
Település: Matadepera
Irányítószám: 08029
Ország:
Hivatalos elnevezés: PrevenConsult Barcelona SL
Postai cím:
Település: Matadepera
Irányítószám: 08029
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.