Publications Office of the EU
Svédország-Stockholm: Állattenyésztési és -gondozói szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Svédország-Stockholm: Állattenyésztési és -gondozói szolgáltatások

  • Közzétéve
    22/09/2018
  • Határidő
    25/10/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    26/10/2018
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Länsstyrelsen i Stockholms Län
A teljesítés helye
NUTS code: SE121 Uppsala län
A vevő székhelye
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sektor działalności (główny kod CPV)
77500000 Állattenyésztési és -gondozói szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
114-38371-2018
Leírás

Länsstyrelsen (Lst) i Uppsala län inbjuder er att inkomma med anbud som syftar till att teckna ramavtal för uppstallning, transport/infångning, avbytartjänst och behjälplig vid försäljning av hästar och livsmedelsdjur.
Övriga myndigheter som kommer att kunna avropa från detta är:
Lst i Gävleborgs län 202100-2437, Lst i Västmanlands län 202100-2411,
Lst i Stockholms län 202100-2247, Polismyndigheten 202100-0076

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afrmuxltjh&GoTo=Tender
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
26/10/2018 00:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.