Publications Office of the EU
Dostawa materiałów edukacyjno-promocyjnych na potrzeby realizacji projektu Kampania Kolejowe ABC III - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa materiałów edukacyjno-promocyjnych na potrzeby realizacji projektu Kampania Kolejowe ABC III

  • Közzétéve
    11/03/2025
  • Határidő
    28/03/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    28/03/2025
  • Udzielono
    02/06/2025
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Urząd Transportu Kolejowego
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor działalności (główny kod CPV)
22462000 Hirdetési anyagok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
513,080.00 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
BAG-WZPU.2501.19.2024
Leírás

3.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa materiałów edukacyjno-promocyjnych na potrzeby realizacji projektu Kampania Kolejowe ABC III w podziale na 2 części, tj.: 3.1.1. Część 1: Materiały edukacyjno-promocyjne. 3.1.2. Część 2: Maskotki bohatera kampanii.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://zp.utk.gov.pl/pn/utk/demand/193766/notice/public/details
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: megengedett
https://zp.utk.gov.pl/pn/utk/demand/193766/notice/public/details
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/03/2025 10:30
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.