Publications Office of the EU
Egyesült Királyság-Hertford: Közcélú távbeszélő-szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Egyesült Királyság-Hertford: Közcélú távbeszélő-szolgáltatások

  • Bejelentve
    05/07/2017
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Inaktív
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Hertfordshire County Council for HCC
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: UKH23 Hertfordshire
Sektor działalności (główny kod CPV)
64211000 Közcélú távbeszélő-szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
276,075.00 GBP
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Hertfordshire County Council (the ‘Council’) is carrying out Pre-Procurement Market Engagement (‘PPME’) in relation to Hertfordshire's Safeguarding Out of Hours Service.
The Council will consider the feedback received to help inform the Council's options and further decision making. For the avoidance of doubt, this stage of the project is not part of a formal procurement process and the Council is not committing, at this stage, to carrying out such a process.
Participation or non-participation in the PPME shall not prevent any supplier participating in a potential future procurement, nor is it intended that any information supplied as part of the PPME shall place any supplier at an advantage in a potential procurement process.
Participation in the PPME will be at each organisation's own cost. No expense in responding to this PPME will be reimbursed by the Council.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Not applicable
Becsült érték
276,075.00 GBP
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.