Publications Office of the EU
DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA - SWETER PILOTA wz. 530/MON - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA - SWETER PILOTA wz. 530/MON

  • Közzétéve
    08/04/2026
  • Határidő
    13/05/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    13/05/2026
  • Udzielono
    29/06/2026
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
4 Regionalna Baza Logistyczna
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Sektor działalności (główny kod CPV)
18235000 Pulóver, kardigán és hasonló termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
858,000.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
686,000.00 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
MAT/71/MT/2026
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA – SWETER PILOTA wz. 530/MON wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1289718
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1289718
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
13/05/2026 09:30
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.