Publications Office of the EU
Norvégia-Halden: Számviteli és könyvvizsgálói szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Norvégia-Halden: Számviteli és könyvvizsgálói szolgáltatások

  • Közzétéve
    08/10/2016
  • Határidő
    14/11/2016
  • Udzielono
    22/12/2016
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Halden kommune
A teljesítés helye
NUTS code: NO Norge
A vevő székhelye
NUTS code: NO Norge
Sektor działalności (główny kod CPV)
79210000 Számviteli és könyvvizsgálói szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
903,000.00 NOK
Felhívás hivatkozási száma
2016/4992
Leírás

The Control Committee in Halden municipality invites to an open tender contest for audit services.
The tender contest includes audit administration audit, including company audit.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
903,000.00 NOK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Deloitte AS
Postai cím: Postboks 2013 Strømsø
Település: Drammen
Irányítószám: 3003
Ország: NOR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.