Publications Office of the EU
Új és/vagy újrafelhasznált (újrahasználat) rögzített, hordozható, hibrid és munkaállomások informatikai munkaállomásainak, opcióinak és kapcsolódó szolgáltatásainak biztosítása - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Új és/vagy újrafelhasznált (újrahasználat) rögzített, hordozható, hibrid és munkaállomások informatikai munkaállomásainak, opcióinak és kapcsolódó szolgáltatásainak biztosítása

  • Udzielono
    27/02/2024
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
VILLE DE PARIS
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: FR101 Paris
Sektor działalności (główny kod CPV)
30230000 Számítógéppel kapcsolatos eszközök
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
47,800,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Új és/vagy újrafelhasznált (újrahasználat) rögzített, hordozható, hibrid és munkaállomások informatikai munkaállomásainak, opcióinak és kapcsolódó szolgáltatásainak biztosítása

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Pertinence de la performance environnementale de l'offre (15%)
Súlyozás (százalék, pontos): 15
Kritérium:
Típus: price
Leírás: le prix (60%)
Súlyozás (százalék, pontos): 60
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Pertinence de l'organisation mise en œuvre pour la logistique, le suivi des prestations et la prise en compte des évolutions technologiques (25%)
Súlyozás (százalék, pontos): 25
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
47,800,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: INMAC WSTORE SAS
Postai cím:
Település: Roissy en France
Irányítószám: 95921
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.