Publications Office of the EU
Magyarország-Budapest: Különféle kéziszerszámok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Magyarország-Budapest: Különféle kéziszerszámok

  • Közzétéve
    19/08/2022
  • Határidő
    15/09/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    15/09/2022
  • Udzielono
    25/11/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központ
A teljesítés helye
NUTS code: HU110 Budapest
A vevő székhelye
NUTS code: HU110 Budapest
Sektor działalności (główny kod CPV)
44512000 Különféle kéziszerszámok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
300,000,000.00 HUF
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
210,000,000.00 HUF
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
EKR001086342022
Leírás

Vállalkozási keretmegállapodás kéményseprő eszközök karbantartására alkatrész beszerzéssel 2 részben:
1. rész: Szivárgás érték mérő eszköz karbantartása
2. rész: Füstgázelemző karbantartása
Ajánlatkérő az eljárás vonatkozásában rögzíti, hogy a tárgybani beszerzést árubeszerzésként folytatja le, figyelemmel arra, hogy valamennyi rész esetén az alkatrészek ellenértéke, illetőleg az alkatrészekre fordítható keretösszeg jelentősen meghaladja a szolgáltatások ellenértékét (a munkadíjat), azonban mivel az Ajánlatkérő számára a munkával elérhető eredmény (a szolgáltatás)bír értékkel - melynek teljesítéséhez az alkatrészek biztosítására sor kerül (az adott eset függvényében) -, ezért adásvételi elemekkel vegyes vállalkozási szerződés (keretmegállapodás) megkötésére kerül sor minden rész esetében.
Részletek a műszaki leírásokban és a szerződéstervezetben.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központ
Nemzeti nyilvántartási szám: 15775845251
Postai cím: Mogyoródi Út 43.
Település: Budapest
NUTS-kód: HU110
Irányítószám: 1149
Ország: HUN
Kapcsolattartó: Hidasi-Gercsák Klaudia
Fő cím: http://www.gek.katasztrofavedelem.hu/
Elektronikusan:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001086342022/reszletek
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/09/2022 18:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.