Publications Office of the EU
Németország-Berlin: IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Berlin: IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás

  • Közzétéve
    21/10/2022
  • Határidő
    17/11/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    17/11/2022
  • Udzielono
    22/12/2022
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Deutsche Akkreditierungsstelle GmbH
A teljesítés helye
NUTS code: DE300 Berlin
A vevő székhelye
NUTS code: DE300 Berlin
Sektor działalności (główny kod CPV)
72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
707,094.10 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2022-250-FIS
Leírás

Rahmenvertrag über die Wartung, Pflege, Service und Weiterentwicklung von ELO

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YMC6H15
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
17/11/2022 12:15
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
707,094.10 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: PKN Datenkommunikations GmbH
Postai cím: Eldenaer Str. 35
Település: Berlin
Irányítószám: 10247
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.